Ver.1.2.1-PUBLIC

Nabídka služeb

ZEDNICKÉ PRÁCE A SÁDROKARTONY 
Provádíme bourání, sekání, zdění (cihla, Ytong,), betonování podlah, výstavba plotů, opěrných zdí, výstavba bytových jader, zazdívání okenních rámů  a zárubní, nahazování omítek a šliců, tahání perlinky s lepidlem (stropy, stěny), štukování, štukování keraštukem, stěrkování sádrovou stěrkou, nivelační stěrky podlah, obkladačské práce. Sádrokartonové podhledy, snižování stropů včetně izolace, sádrokartonové předstěny proti vlhkosti, sádrokartonové příčky se zvukovou izolací, s posuvnými dveřmi v pouzdru i s klasickými zárubněmi, půdní vestavby ze sádrokartonu.  

 

MALÍŘSKÉ PRÁCE 
Provádíme veškeré natírání, malování bytových i nebytových prostor bez ohledu na velikost zakázky.  Používáme výhradně kvalitní barvy od tuzemských, ale i zahraničních firem. Například (Primalex, Jub, Het, Jonson, Herbol, Dulux a jiné) malujeme domy, byty, pokoje, kanceláře, obchody, restaurace, ubytovacích zařízení, společné prostory (schodiště), garáže, průmyslové haly, sklepní prostory, odstra- nujeme tapety, stěrkujeme stěny sádrovou stěrkou (nebrousíme, ale stěrku rozmýváme!!!), izolujeme skvrny po vytopení a prokouřené mísnosti, natíráme fasády domu. Malování v interiéru pro- vádíme i s úklidem. Dále provádíme malováni na klíč – vystěhování, přikrytí, vymalováni, úklid.   Malujeme klihovými ale i disperzními barvami například (Primalex standart, plus, bonus, Primalex procolor, Jupol, Jonson, Dulux aj.) Ty se vyznačují svou výbornou bělostí, otěruvzdorností, stálostí odstínu, trvanlivostí.   Mícháni barev — vybrat si můžete z našeho obsáhlého vzorníku.   K malováni používáme profesionální produkty a vyučené odborníky.

 

LAKÝRNICKÉ PRÁCE
Provádíme nátěry oken, nátěry dveří, nátěry (zárubní, radiátorů, trubek, ocelových konstrukcí, nátěry klempířských výrobků, zámečnických výrobků, nátěry podlah, plotů, aj.)  Pokud potřebujete cokoli natřít kontaktuje naší firmu Jan Zíma. Naši natěrači (lakýrníci) v Praze a okolí poskytují kvalitní lakýrnické služby za příznivé ceny. Rádi vám poradíme s výběrem barvy a materiálu s ohledem na povrch natíraného předmětu, či okolním prostředí.  Každý náš nátěr je kvalitní. Používáme kvalitní a profesionální produkty českých i zahraničních výrobců. Naše natěračské práce jsou dostupné všem.

CELKOVÉ RENOVACE OKEN, DVEŘÍ A ZÁRUBNÍ 
Další specializací naší firmy jsou RENOVACE. Například špaletových oken, profilovaných dveří a zárubní, profilovaného kovového zábradlí aj.  Na celkové renovaci špaletových oken a profilovaných dveří jsou tyto postupy:  • truhlářská a zámečnická renovace (repase) – odstranění stávajícího těsnění – hoblování – výměna shnilých částí dřeva – zprovoznění funkčnosti zámku, táhel zavíráni aj. – doplnění chybějících a nefunkčních kliček, klik a klíčů –  promazání nebo případná výměna zámku • lakýrnická renovace – demontáž klik a kliček – 100% opalování – perfektní vybroušení – fungicidni napuštění proti plísním, roztočům a černání dřeva – doplnění sklenářského tmelu – tmelení dvousložkovým tmelem na dřevo – broušení – 1x základní nátěr –  2x tmelení akrylátovým tmelem – broušení – 1x základní nátěr – 1 až 2 vrchní nátěry (email) • renovace kovového zábradlí – odstranění veškeré staré barvy (odstraňovačem starých nátěru, broušením, oklepáním, tryskáním) – broušení – 2x základní nátěr (antikorozní) – 1 až 2 vrchní nátěry email (antikorozní) • další možné práce – zasklívání oken – leštění a montáž klik a kliček – frézování silikonového těsnění – instalace rolet, žaluzií, závěsů aj.

PODLAHÁŘSKÉ PRÁCE 
Provádíme strhávání koberců, PVC, aj., vyrovnání podlah, samonivelační stěrky, betonování podlah, pokládka koberců, PVC, plovoucí podlahy aj., broušení a renovace parket, kompletní výměna PVC na schodištích v panelovém domě, nátěry podlah skladů, sklepů aj., pokládka PVC do skladů.

ÚKLIDOVÉ PRÁCE 
Provádíme kompletní úklid po stavbách, generální úklid, mytí dveří a oken, čištění koberců, sedacích souprav, úklid po malování, pravidelné úklidy kanceláří, společných prostor (schodišť) a domácností. 

DALŠÍ SOUVISEJÍCÍ PRÁCE
Další specializací naší firmy jsou související práce, které ucelují celek naší kompletní dodávky, která vám ušetří starosti a čas se sháněním jiných dodavatelů. Související práce se zhotovují vždy jen tehdy, když nepřesáhnou 50% z celkové ceny díla.  Naši prioritou jsou zednické práce a sádrokartony, malířské, lakýrnické a tapetářské práce. Další související práce jsou: • obkládačské práce, vyklízení sklepů, bouraní, odvoz suti, sanační omítky, montáž regálů, polic, menší stěhování, poradenství (postupy prací, výběr materiálu aj.).